Obróbka metali CNC

Firma oparta na kilkudziesięcioletniej tradycji

Tadex - adres

ul. Sokola 14b
42-280 Częstochowa
Polska

Tadex - numer telefonu

+48 34 369 81 91
+48 34 360 83 51

Tadex - email

kontakt@tadex.com.pl

Jakość to nasz priorytet

Fundusze Europejskie logo Śląskie logo Unia Europejska logo

Tadex s.c.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, odpowiemy na Państwa zgłoszenia najszybciej jak to będzie możliwe.

Tadex s.c. Robert Piłat, Damian Piłat, Kamil Piłat

ul. Sokola 14b

42-280 Częstochowa

Polska

NIP: 573-284-19-48

REGON: 242913954

+48 34 369 81 91

+48 34 360 83 51

kontakt@tadex.com.pl

Kontakt

Dział Handlowy

Piotr Sikora - Specjalista ds. Handlowych

Piotr Sikora

Specjalista ds. Handlowych

psikora@tadex.com.pl

+48790880255

Marcin Cygan - Specjalista ds. Handlowych

Marcin Cygan

Specjalista ds. Handlowych

mcygan@tadex.com.pl

+48533317887

Katarzyna Kałuża - Specjalista ds. Handlowych

Katarzyna Kałuża

Specjalista ds. Handlowych

kkaluza@tadex.com.pl

+48533317864

Biuro

Katarzyna Naworska - Specjalista ds. Administracyjnych

Katarzyna Naworska

Specjalista ds. Administracyjnych

knaworska@tadex.com.pl

+48577955880

+48343698191  #0

Dział Zaopatrzenia

Karolina Parzyjagła - Kierownik Biura i Zaopatrzenia

Karolina Parzyjagła

Kierownik Biura i Zaopatrzenia

kparzyjagla@tadex.com.pl

+48600284710

Dział Kadr i HR

Anna Zębik - Specjalista ds. HR

Anna Zębik

Specjalista ds. HR

azebik@tadex.com.pl

+48533317865

+48343698191  #3

Produkcja

Andrzej Świercz - Kierownik Działu Produkcji

Andrzej Świercz

Kierownik Działu Produkcji

aswiercz@tadex.com.pl

+48530756955

Kontrola Jakości

Grzegorz Krawczyk - Kierownik Działu Kontroli Jakości

Grzegorz Krawczyk

Kierownik Działu Kontroli Jakości

gkrawczyk@tadex.com.pl

+48575881255

Dział IT

Marek Hajnrych - Specjalista ds. IT

Marek Hajnrych

Specjalista ds. IT

mhajnrych@tadex.com.pl

© Tadex s.c. Robert Piłat, Damian Piłat, Kamil Piłat