PL  /  EN  /  DE

---------

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, odpowiemy na Państwa zgłoszenia najszybciej jak to będzie możliwe.

Siedziba firmy
Tadex s.c. Robert Piłat, Damian Piłat, Kamil Piłat

ul. Sokola 14b

42-280 Częstochowa

Polska

+48 34 369 81 91

+48 34 360 83 51

kontakt@tadex.com.pl

NIP: 573-284-19-48
REGON: 242913954

Zapraszamy do kontaktu

Piotr Sikora - Specjalista ds. Handlowych
Piotr Sikora
Specjalista ds. Handlowych

psikora@tadex.com.pl

+48790880255

Marcin Cygan - Specjalista ds. Handlowych
Marcin Cygan
Specjalista ds. Handlowych

mcygan@tadex.com.pl

+48533317887

Katarzyna Kałuża - Specjalista ds. Handlowych
Katarzyna Kałuża
Specjalista ds. Handlowych

kkaluza@tadex.com.pl

+48533317864

Karolina Parzyjagła - Kierownik Biura i Zaopatrzenia
Karolina Parzyjagła
Kierownik Biura i Zaopatrzenia

kparzyjagla@tadex.com.pl

+48343698191 / 96

+48600284710

Katarzyna Naworska - Specjalista ds. Zaopatrzenia
Katarzyna Naworska
Specjalista ds. Zaopatrzenia

knaworska@tadex.com.pl

+48343698191 / 21

+48577955880

Anna Zębik - Specjalista ds. HR
Grzegorz Krawczyk - Kierownik Działu Kontroli Jakości
Grzegorz Krawczyk
Kierownik Działu Kontroli Jakości

gkrawczyk@tadex.com.pl

+48343698191 / 25

+48575881255

Andrzej Świercz - Kierownik Działu Produkcji
Andrzej Świercz
Kierownik Działu Produkcji

aswiercz@tadex.com.pl

+48343698191 / 26

+48530756955

Marek Hajnrych - Specjalista ds. IT
Marek Hajnrych
Specjalista ds. IT

mhajnrych@tadex.com.pl

+48343698191 / 25